Sylwester to dla wielu z nas okazja do pozostawienia w tyle tego, co wydarzyło się w roku bieżącym i oczekiwanie na to, co przyniesie nowy rok. Podczas sylwestra czujemy podekscytowanie i nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie nam pomyślność i wiele dobrych momentów. Warto ten dzień świętować w wyjątkowy sposób, aby pozostał nam na długo w pamięci przez co świetnym pomysłem na jego spędzenie jest wyjazd w góry i świętowanie Sylwestra u podnóży wspaniałych polskich Tatr. Sprawdź, gdzie warto w tym roku spędzić Sylwestra.

Sylwester w górach - zobacz, co oferuje zajazd Krakowiacy i Górale

Pierwsze oferty na spędzenie sylwestra w górach pojawiają się już na początku drugiej połowy roku, gdzie większość z nas żyje wakacjami i pięknymi słonecznymi dniami, jednak zakupu nie warto odkładać zbyt długo w czasie ponieważ sylwestrowe oferty sprzedają się jak świeże bułeczki. Ilość ofert sprawia, że ciężko zdecydować się na konkretną i znaleźć taką, w której hotel świadczy usług na najwyższym poziomie i jest gwarantem udanej zabawy. Sprawdzonym i godnym polecenia miejscem na spędzenie bal sylwestrowy jest zajazd Krakowiacy i Górale, który sprawi, że tą noc zapamiętasz do końca życia.

Co za nim przemawia? Przede wszystkim świetna lokalizacja - zajazd położony jest na dobrze znanej nam zakopiance co sprawia, że jedynie 1,5h drogi samochodem dzieli Cię od najpopularniejszego polskiego miasta w górach czyli Zakopanego. Położenie zajazdu przy głównej drodze sprawia, że oszczędzasz czas na szukanie hotelu po licznych zjazdach czy mało komu znanych ulicach. Wystrój zajazdu totalnie przemawia za tym, aby spędzić tutaj sylwester w górach - bryła zajazdu oraz jego wystrój wskazują, że znalazłeś się w iście góralskim miejscu, w którym spędzisz klimatyczny pobyt. Wnętrze zajazdu urządzone zostało w dwóch charakterystycznych dla podhalańskiego regionu stylów - góralskiego i galicyjskiego. Spotkasz tutaj kunsztowne wykonanie w drewnie, kamieniu i kutymi elementami kowalskimi. Sala, w której odbywa się sylwester myślenice wykonana jest z drewna i po przekroczeniu jej progu już wiesz, że znalazłeś się w typowo góralskim miejscu, w którym spędzisz cudowny czas.

Zajazd Krakowiacy i Górale już teraz przygotowuje się na przyjęcie swoich sylwestrowych gości - przygotowana została specjalna oferta, która zachwyci tak naprawdę każdego. Zacznijmy od menu - na kolację sylwestrową kucharze zajazdu jako przystawkę proponują oscypek podhalański z leśną żurawiną i prażoną cebulkę, jako zupa podany zostanie zbójecki żur na własnym zakwasie z borowikiem szlachetnym, a na danie główne stanowić będzie pieczeń z wieprza w sosie kminkowo - piwnym z kluchą góralską i buraczkami. Musicie przyznać, że menu prezentuje się bardzo aromatycznie i po potrawach widać, jaką uwagę do genialnych produktów przykładają kucharze zajazdu. Warto wspomnieć, że menu sylwestrowe przewiduje aż dania ciepłe, co naprawdę zdarza się bardzo rzadko. W cenie nocy sylwestrowej są również przekąski, stół tematyczny przygotowany przez bacę oraz napoje alkoholowe bez limitu! Zajazd Krakowiacy i Górale zadba nie tylko o Wasze podniebienia, ale przede wszystkim świetną zabawę i atrakcję. Podczas balu sylwestrowego będziecie bawić się w rytm muzyki granej przez zespół muzyczny System Namteh, a imprezę uprzyjemni Wam pokaz pirotechniczny.

Po wspaniałej nocy pełnej szampańskiej zabawy możecie odpocząć w pokojach zajazdu, które zostały tak przygotowane, aby goście mogli nabrać sił i zregenerować się po pełnej wrażeń nocy.

Atrakcje w górach

Jeśli decydujesz się na spędzenie sylwestra w górach warto również zadbać o atrakcje, które umilą Ci pobyt. Jak już wspomnieliśmy, zajazd Krakowiacy i Górale ma świetną lokalizację i naprawdę żal byłoby gdybyś tego nie wykorzystał. Po udanej zabawie sylwestrowej i odpoczynku wybierz się do Zakopanego i koniecznie przejdź się popularnymi Krupówkami. To właśnie tam najbardziej czuć góralski klimat! Oscypki na każdym rogu, bacowie, dźwięki góralskiej muzyki to tylko niektóre z atrakcji, które możesz tam spotkać. Z racji pory zimowej warto pomyśleć o wybraniu się na śnieżny kulig czy zaprzęg konny. Po takiej ilości adrenaliny organizowane jest ognisko, na którym możesz usmażyć aromatyczną kiełbasę i wypić grzane wino, które jest totalnym must have podczas wizyty w górach.

A skoro góry to oczywiście stoki narciarskie! To śnieżny raj dla fanów jazdy na nartach i desce snowboardowej. Połącz przyjemne z pożytecznym i po imprezie nie zapomnij o sporej dawce ruchu, która ułatwi Ci odzyskanie i regenerację sił.

Sylwester myślenice to świetny pomysł na spędzenie ostatnich kilku dni w roku. Zajazd Krakowiacy i Górale to miejsce, w którym jak nigdzie indziej poczujesz góralski klimat i spędzisz niezapomnianą noc. Profesjonalna obsługa zadba o to, abyś czuł się zaopiekowany i aby niczego Ci nie zabrakło. Ze szczegółami oferty sylwestrowej możesz zapoznać się w tym miejscu https://www.krakowiacyigorale.pl/sylwester,12.html. To co, gotowy na najlepszego Sylwestra w górach?