Jest tylko jedna taka noc w roku, sylwestrowa noc! 

Czas szampańskiej, wystrzałowej zabawy, wspólnego świętowania i tańców do białego rana!

 

Spędź tę wyjątkową, szaloną noc z nami! Zaproś przyjaciół i razem pożegnajmy Stary 2022 rok oraz hucznie przywitajmy Nowy 2023 Rok!

 

 

Mistrzowie kuchni przygotują na tę okazję dla Was smakowite potrawy kuchni polskiej, przygotowane ze świeżych składników dostarczanych przez lokalnych dostawców. Skosztujecie delikatnego musu z borowików podhalańskich, chrupiącą kaczkę z żurawiną, kruchą polędwiczkę wieprzową z domowymi kopytkami, łososia z cytrynowa nutą oraz krzepiący barszcz czerwony z krokietem według receptury jak za dawnych czasów.

 

Obiecujemy, że stoły będą się jak zwykle uginać pod ciężarem domowych wędlin z własnej wędzarni, pasztetów, przysmaków i słodkich delicji. Każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie!

 

Krew i atmosferę podgrzewać będzie selekcja napojów alkoholowych, egzotycznych drinków i trunków produkcji własnej. Do dyspozycji gości pozostawiamy również szeroki wybór napojów bezalkoholowych. 

 

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu: 512 351 753 lub pod adresem: imprezy@krakowiacyigorale.pl. Zapraszamy!

 

Jest tylko jedna taka noc w roku, sylwestrowa noc! 

Jest tylko jedno takie miejsce, gdzie można ją przeżyć! Zajazd Krakowiacy i Górale serdecznie zaprasza na magiczną noc sylwestrową!

 

Pozostało już tylko kilka dni… odliczanie czas zacząć!

Facebook