Z myślą o przyszłych Parach Młodych stworzyliśmy artykuł, w którym zebraliśmy najważniejsze trendy ślubne sezonu 2022/2023! Zebranie ich w jednym miejscu, z całą pewnością ułatwi organizację ślubu i podjęcie decyzji co do dekoracji i atrakcji, które się na nim pojawią. Bazowanie na nich sprawi, że wesele będzie wyjątkowe i na długo zapadnie w pamięci nie tylko gościom, ale przede wszystkim Parze Młodej bo to przecież ich dzień! Zapraszamy na przegląd najgorętszych trendów sezonu ślubnego 2022/2023.

Rozmiar ma znaczenie

W sezonie ślubnym 2022/2023 Pary Młode powinny zwracać uwagę przede wszystkim na rozmiar dekoracji ślubnych. Ultramodne stają się duże bukiety i wiązanki ślubne, które mają przyciągać wzrok i czarować obfitością kwiatów. Ogromne bukiety ślubnej są jednak zarezerwowane dla wysokich Panien Młodych - u kobiet o niższym wzroście taki rozmiar bukietu jest po prostu za duży i niekorzystny dla sylwetki. Panom Młodym o niskim wzroście proponujemy inne rozwiązanie, nadal zgodne z obowiązującymi trendami ślubnymi - mały bukiet kwiatów z elementami zwisającymi do poziomu połowy uda. Dzięki takiej dekoracji, sylwetka Panny Młodej będzie się dobrze prezentować, a jej dodatek do sukni ślubnej pozostanie w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Dekoracje weselne z lampek

To zdecydowanie najgorętszy trend sezonu ślubnego 2022/2023! Lampki i świece są wykorzystywane od lat w dekoracjach ślubnych - nadają one wyjątkowego klimatu, tworzą romantyczną atmosferę, a przy blasku świec wszystko wydaje się takie intymne i tajemnicze. Lampki o ciepłym świetle doskonale sprawdzą się jako dekoracja na zewnątrz np. rozwieszone na drzewach lub wewnątrz - powieszone tuż pod sufitem tworzą magiczną atmosferę. Nasz tip - w tym sezonie szczególną uwagę zwraca się na dekorację sufitu (ale o tym za chwilę) dlatego jest to idealne miejsce na rozwieszenie lampek dekoracyjnych, które nadadzą miejscu wyjątkowego i pełnego miłości klimatu. Lampki dekoracyjne można umieścić również w wysokich i przezroczystych wazonach lub ozdobić nimi ściankę dekoracyjną tuż za Parą Młodą.

Dekoracja ślubna sufitu

W tym sezonie przypominamy sobie o nieco zapomnianym miejscu dekoracji, które potrafi wywołać niemały zachwyt i wzbudzić ogromny podziw - mowa o suficie. Która Para Młoda w gorączce przygotowań do tak ważnego dnia pomyślałaby o tym, że należy jeszcze udekorować sufit? No właśnie - można by je zliczyć na palcach jednej ręki. Ale my przychodzimy Wam z pomocą i podrzucamy kilka gotowych rozwiązań na dekorację, która wywołała ogromny efekt WOW. Sufit sali weselnej można przyozdobić lampkami dekoracyjnymi, papierowymi lampami a także kwiatami zwisającymi nad stołami gości weselnych i Pary Młodej. Jednego możecie być pewni - dekoracja ślubna sufitu sprawi, że Wasze wesele bęzie oryginalne i wspominane przez kilka dobrych lat.

Personalizacja ślubu i wesela

Jeśli mielibyśmy jednym słowem określić sezon ślubny 2022/2023 to byłaby to personalizacja. W tym sezonie nie wystarczy przywiesić imion Pary Młodej na ściance dekoracyjnej, czy ozdobić inicjałami zaproszenia ślubne. Personalizujemy każdy element dekoracji ślubnej - od atrakcji po upominki dla gości. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie na weselu baru z drinkami, których receptura zostaie opracowana przez samych Państwa Młodych a w menu znajdą się koktajle alkoholowe nazwane ich imionami lub ksywkami używanymi przez znajomych. Jeśli Wasze wesele będzie małe i intymne to możecie pokusić się o krótką prezentację wspólnych zdjęć - z czasów przed zaręczynami, waszego dzieciństwa i wspólnego spędzania czasu. Będzie to niesamowita pamiątka i wyjątkowa atrakcja dla gości weselnych.

Jako podziękowanie za udział w waszym wyjątkowym dniu możecie wręczyć gościom weselnym słoiczek z konfiturą własnej roboty czy sukulentem. Takie upominki możecie dodatkowo ozdobić Waszymi imionami lub datą ślubu.

Torty weselne w formie mono porcji

Wielopiętrowe torty weselne zastępowane są tortami składającymi się z mono porcji. Szeroki wachlarz kształtów, smaków i kolorów sprawia, że Pary Młode coraz częściej sięgają po tego typu rozwiązania. W tym sezonie tort weselny składa się z mini bezików, biszkoptów, a nawet i pączków - musimy przyznać, że ta ostatnia forma to propozycja dla naprawdę odważnej Pary Młodej. W zajeździe Krakowiacy i Górale nasi mistrzowie cukiernictwa przygotują wyjątkowy i przepyszny tort, którego wygląd i smak będzie zgodny z oczekiwaniami Pary Młodej. Tort weselny spod ręki naszego mistrza to nie tylko poezja smaków, ale też nietuzinkowy element dekoracyjny, który zachwyci wszystkich gości.

Stół wiejski na bogato

Stoły tematyczne czyli stoły słodkie i wiejskie już na dobre wpisały się w polskie wesele. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na stół wiejski, na którym powinny znajdować się najlepsze polskie sery, wędliny, grillowane warzywa, a nawet i owoce morze. Stół powinien zachwycać swoją obfitością i prezentacją produktów - wiejskie dobroci powinny być elegancko podane i to w ciekawej formie np. wielkiego ogrodu lub serca.

Poznanie aktualnych trendów ślubnych to ułatwienie w podjęciu decyzji, jakie dekoracje znajdą się na ślubie. Ten sezon zachwyca wyjątkowością i rozpieszczaniem gości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji wesel w naszym zajeździe.