Nie wiesz, gdzie zaprosić przyjaciół na spotkanie klasowe po latach, firmowy brunch lub zorganizować oryginalną imprezę urodzinową dla szefa? A może zastanawiasz się, gdzie znajdziesz na tyle obszerne wnętrza, by zmieścili się zaproszeni przez Ciebie koledzy z pracy i partnerzy biznesowi, by wspólnie świętować kolejny sukces firmowy? A może pragniesz po prostu zorganizować imprezę integracyjną dla podwładnych i chcesz, by poczuli się odprężeni i zrelaksowani?

 

Niezapomnianie imprezy okolicznościowe i firmowe

 

Klimatyczne, nastrojowe, pachnące ogniem z kominka i pysznymi potrawami kuchni staropolskiej wnętrza Zajazdu Krakowiacy i Górale zapraszają do spędzenia miłego czasu z najbliższymi, przyjaciółmi lub znajomymi.

 

Co oferuje gościom Zajazd Krakowiacy i Górale? 

 

Przede wszystkim magię miejsca: podhalański zajazd z pyszną, domową, staropolską kuchnią, w której potrawy przygotowywane są z pieczołowitością i miłością. Składniki i przyprawy pochodzą z lokalnych upraw i od rolników regionalnych. 

We własnej wędzarni przygotowujemy aromatyczne wędliny, kiełbasy i mięsa według starych, zapomnianych receptur. 

 

Czas spędzany w nastrojowych, pięknie na modłę góralską dekorowanych wnętrzach umila muzyka na żywo, ogień trzaskający znad paleniska i przyjazna obsługa. 

 

Do dyspozycji gości pozostawiamy wygodne, obszerne sale na kilkaset osób lub mniejsze pomieszczenia, pokoje hotelowe oraz monitorowane miejsca parkingowe. 

 

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu 512 351 753 lub pod adresem imprezy@krakowiacyigorale.pl

 

Zapraszamy!