Jest tylko jedna taka noc w roku, sylwestrowa noc! 

Czas szampańskiej, wystrzałowej zabawy, wspólnego świętowania i tańców do białego rana!

 

Spędź tę wyjątkową, szaloną noc z nami! Zaproś przyjaciół i razem pożegnajmy Stary 2021 rok oraz hucznie przywitajmy Nowy 2022 Rok!

 

Do niezapomnianej zabawy sylwestrowej porwie Was niezawodna ekipa z zespołu Wiarusy, a Wasz ulubiony DJ CARL SVN jak zwykle nie pozostawi Wam wyboru: nogi same będą się rwały do tańca ☺

 

Mistrzowie kuchni przygotują na tę okazję dla Was smakowite potrawy kuchni polskiej, przygotowane ze świeżych składników dostarczanych przez lokalnych dostawców. Skosztujecie delikatnego musu z borowików podhalańskich, chrupiącą kaczkę z żurawiną, kruchą polędwiczkę wieprzową z domowymi kopytkami, łososia z cytrynowa nutą oraz krzepiący barszcz czerwony z krokietem według receptury jak za dawnych czasów.

 

Obiecujemy, że stoły będą się jak zwykle uginać pod ciężarem domowych wędlin z własnej wędzarni, pasztetów, przysmaków i słodkich delicji. Każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie!

 

Krew i atmosferę podgrzewać będzie selekcja napojów alkoholowych, egzotycznych drinków i trunków produkcji własnej. Do dyspozycji gości pozostawiamy również szeroki wybór napojów bezalkoholowych. 

 

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu: 512 351 753 lub pod adresem: imprezy@krakowiacyigorale.pl. Zapraszamy!

 

Jest tylko jedna taka noc w roku, sylwestrowa noc! 

Jest tylko jedno takie miejsce, gdzie można ją przeżyć! Zajazd Krakowiacy i Górale serdecznie zaprasza na magiczną noc sylwestrową!

 

Pozostało już tylko kilka dni… odliczanie czas zacząć!

Facebook