Grudzień to wyjątkowy miesiąc. 

 

Magiczny czas kojarzący się nam wszystkim z roziskrzonym śniegiem, ogniem w kominku, Świętami Bożego Narodzenia, choinką i prezentami oraz z biesiadowaniem w najbliższym, rodzinnym lub przyjacielskim gronie. 

 

Zapraszamy, by spędzić ten mikołajkowy czas z przyjaciółmi, rodziną, kolegami z pracy, ze studiów czy z partnerami biznesowymi przy naszych stołach, w progach Zajazdu Krakowiacy i Górale. 

 

Na specjalne spotkania mikołajkowe przygotowaliśmy dla naszych drogich gości pięknie dekorowane sale, zarówno te obszerne, mieszczące kilkaset osób, jak i te niewielkie, kameralne, kilkunastoosobowe. 

 

Aby podkreślić niezwykły, bożonarodzeniowy czas pragniemy podzielić się z naszymi gości aromatycznymi, rozgrzewającymi, pachnącymi miodem, winem i kardamonem napitkami oraz specjałami kuchni staropolskiej i podhalańskiej. 

 

Zachęcamy do spróbowania wędlin, pasztetów i mięsiw z naszej wędzarni dostępnych nie tylko jako dania z menu, ale również w wersji na wynos. 

 

Spiżarnia i sklepik Zajazdu Krakowiacy i Górale obfitować będą w produkty i potrawy, których nie może zabraknąć na żadnym wigilijnym czy świątecznym stole!

 

Zanim więc zabłyśnie pierwsza gwiazdka i przełamiemy się opłatkiem w ten magiczny czas, pomyślmy o naszych bliskich, ważnych naszym sercom znajomych, przyjaciołach i kolegach z pracy. Spotkajmy się w Zajeździe Krakowiacy i Górale, by wspólnie świętować i cieszyć się ze szczęśliwie minionego roku. 

 

Grudzień do wyjątkowy czas. Spędź go z najbliższymi u nas, w Zajeździe Krakowiacy i Górale!

 

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji pod numerem telefonu 512 351 753 lub pisząc na adres: imprezy@krakowiacyigorale.pl