• 40-te urodziny w góralskim klimacie

  Polacy kochają świętować urodziny, a tym bardziej okrągłe rocznice urodzin. Impreza urodzinowa to zawsze świetna okazja do wspólnego świętowania, spędzenia czasu i powspominania dawnych lat. Bardzo modne jest urządzania imprez tematycznych czy wyjazdów weekendowych, aby z przytupem świętować urodziny. Wyprawienie 40 - tych urodzin w góralskim klimacie to niesamowite przeżycie i doznanie dla jubilata i jego gości. Podpowiadamy, jak je zorganizować i co zaplanować podczas weekendowego wyjazdu, aby jubilat i zaproszeni goście z uśmiechem na twarzy wspominali je przez kilka kolejnych lat.

  +
 • Chrzest święty - podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy jego organizacji

  Chrzest święty to ogromne wydarzenie w życiu każdej rodziny bowiem najmłodszy z jej członków zostaje włączony do Kościoła. To dzień, który wymaga odpowiedniego potraktowania - po uroczystym obrzędzie w Kościele wiele rodzin decyduje się na przyjęcie z tejże okazji w domu lub restauracji. Coraz częściej jednak odchodzi się od przyjęć organizowanych w domowym zaciszu na rzecz tych organizowanych w restauracji czy zajeździe. Organizacja przyjęcia z okazji Chrztu świętego wymaga niezłej logistyki - w dzisiejszym wpisie podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy jego organizacji.

  +
 • Impreza w plenerze - o tym musisz wiedzieć

  Impreza w plenerze to świetny sposób na wspólną integrację i miło spędzony czas. Imprezy w plenerze charakteryzują się niesamowitą atmosferą, ciekawym wystrojem i oryginalnymi pomysłami na dodatkowe atrakcje. Jest kilka rzeczy, które należy mieć na uwadze podczas planowania imprezy w plenerze. Zebraliśmy je w całość i w dzisiejszym wpisie prezentujemy najważniejsze kwestie, które determinują powodzenia całej imprezy.

  +
 • Imprezy okolicznościowe - podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy ich organizacji

  Organizując imprezę okolicznościową chcemy, aby wszystko wypadło jak najlepiej i aby każdy z gości był zadowolony i zachwycony. Imprezy okolicznościowe czyli rocznice ślubu, urodziny czy chrzciny to ważne wydarzenie i każdy szczegół powinien być dopracowany w 100%. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy organizacji imprezy okolicznościowej.

  +
 • Klimatyczne miejsce na weekend na Podhalu

  Podhale to region kulturalny, który znajduje się w południowej Polsce. To, co jest tutaj najważniejsze to piękna góralska tradycja i zapierające dech w piersiach widoki. To miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku dnia codziennego, obcować z naturą i poczuć co to znaczy prawdziwe górskie powietrze.

  +
 • Podpowiadamy jak zorganizować niezapomnianą imprezę andrzejkową

  Andrzejki to wieczór wróżb podczas których możemy poznać prawdę o naszej przyszłości, przypadający na noc z 29 na 30 listopada. W dalekiej przyszłości rzeczy, które wydarzyły się podczas tej nocy były traktowane bardzo poważnie, aktualnie jest to pretekst do spotkania się i dobrej zabawy. Zabawa andrzejkowa to sposób na miłe spędzenie czasu podczas którego do tańca przygrywa znany zespół, a stoły uginają się od pysznego jedzenia. Jednak to nie wszystko - wielu z nas nie zapomniało o andrzejkowych tradycjach i podczas tego wieczoru można sprawdzić swoją przyszłość przy pomocy wróżb. Zobacz, jak zorganizować niezapomnianą imprezę andrzejkową.

  +
 • Pomysł na wieczór panieński

  Wieczór panieński to ogromne wydarzenie dla Panny Młodej, jej świadkowej oraz najlepszych przyjaciółek. Jest to znakomita okazja do wspólnego świętowania nadchodzącego zawarcia związku małżeńskiego i końca pewnego etapu w życiu przyszłej Panny Młodej. Pomysłów na zorganizowanie idealnego wieczoru panieńskiego jest mnóstwo, a my w dzisiejszym wpisie przedstawimy zachęcamy Was do zorganizowanie wieczoru panieńskiego na Podhalu.

  +
 • Pomysł na wyjątkową imprezę firmową

  Podejście pracodawcy do pracownika uległo diametralnej zmianie w ciągu ostatnich kilku lat. Motywacja do pracy nie wynika już tylko z wysokości zarobków, ale przede wszystkim z atmosfery panującej w firmie - odpowiednia komunikacja, brak konfliktów i dobre relacje z współpracownikami to główne składowe sukcesu. Aby przynosiły korzyści w dłuższej perspektywie czasowej należy o nie dbać i pielęgnować - i właśnie temu służy impreza firmowa. Podpowiadamy, jak ją zorganizować, aby przynosiła korzyści.

  +
 • Spotkanie rodzinne na Podhalu - podpowiadamy, jak je zorganizować

  Organizacja spotkania rodzinnego umożliwia zobaczenie się z dawno niewidzianymi kuzynami i wujostwem oraz wpływa pozytywnie na budowę rodzinnych relacji. Wbrew pozorom, organizacja idealnego spotkania rodzinnego nie jest wcale tak łatwa jak mogłoby się wydawać. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Podpowiadamy, jak krok po kroku zorganizować rodzinne spotkanie na Podhalu.

  +
 • Sylwester w górach

  Sylwester to dla wielu z nas okazja do pozostawienia w tyle tego, co wydarzyło się w roku bieżącym i oczekiwanie na to, co przyniesie nowy rok. Podczas sylwestra czujemy podekscytowanie i nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie nam pomyślność i wiele dobrych momentów. Warto ten dzień świętować w wyjątkowy sposób, aby pozostał nam na długo w pamięci przez co świetnym pomysłem na jego spędzenie jest wyjazd w góry i świętowanie Sylwestra u podnóży wspaniałych polskich Tatr. Sprawdź, gdzie warto w tym roku spędzić Sylwestra.

  +
 • Trendy ślubne

  Z myślą o przyszłych Parach Młodych stworzyliśmy artykuł, w którym zebraliśmy najważniejsze trendy ślubne sezonu 2022/2023! Zebranie ich w jednym miejscu, z całą pewnością ułatwi organizację ślubu i podjęcie decyzji co do dekoracji i atrakcji, które się na nim pojawią. Bazowanie na nich sprawi, że wesele będzie wyjątkowe i na długo zapadnie w pamięci nie tylko gościom, ale przede wszystkim Parze Młodej bo to przecież ich dzień! Zapraszamy na przegląd najgorętszych trendów sezonu ślubnego 2022/2023.

  +
 • Wesele na sali weselnej - wskazówki, które sprawią, że będzie ono niezapomniane

  Ślub i przyjęcie weselne to ogromne przeżycie dla Państwa Młodych, ale też i przedsięwzięcie - w jego organizację zaangażowany jest cały sztab profesjonalistów, których głównym celem jest stworzenie przyjęcia, które będzie wyjątkowe i pozostanie niezapomniane. W tym wpisie zebraliśmy kilka cennych wskazówek, które sprawią, że wesele na sali weselnej będzie niezapomniane.

  +
 • Wesele w góralskim klimacie - wskazówki, które ułatwią jego organizacje

  Wesele w górach nie tylko dla górali! Dla większości z nas, góralskie wesele kojarzy się głównie z nowożeńcami z Podhala, którzy organizując przyjęcie w takim wydaniu, chcą podkreślić swoje przywiązanie do rodzinnych stron i tradycji. Jednak w ostatnich latach, coraz więcej Par Młodych, które nie pochodzą z tamtych stron, decyduje się na zorganizowanie wesela utrzymanego w góralskim klimacie. Za taką decyzją przemawiają głównie barwne stroje, staropolskie zwyczaje i urokliwy klimat dawnych lat. Podpowiadamy, jak zorganizować wesele w góralskim klimacie, aby było udane i na długo zapadło w pamięci gości.

  +
 • Wieczór kawalerski w górach - to będzie coś!

  +
Facebook