• 40-te urodziny w góralskim klimacie

  Polacy kochają świętować urodziny, a tym bardziej okrągłe rocznice urodzin. Impreza urodzinowa to zawsze świetna okazja do wspólnego świętowania, spędzenia czasu i powspominania dawnych lat. Bardzo modne jest urządzania imprez tematycznych czy wyjazdów weekendowych, aby z przytupem świętować urodziny. Wyprawienie 40 - tych urodzin w góralskim klimacie to niesamowite przeżycie i doznanie dla jubilata i jego gości. Podpowiadamy, jak je zorganizować i co zaplanować podczas weekendowego wyjazdu, aby jubilat i zaproszeni goście z uśmiechem na twarzy wspominali je przez kilka kolejnych lat.

  +
 • Chrzest święty - podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy jego organizacji

  Chrzest święty to ogromne wydarzenie w życiu każdej rodziny bowiem najmłodszy z jej członków zostaje włączony do Kościoła. To dzień, który wymaga odpowiedniego potraktowania - po uroczystym obrzędzie w Kościele wiele rodzin decyduje się na przyjęcie z tejże okazji w domu lub restauracji. Coraz częściej jednak odchodzi się od przyjęć organizowanych w domowym zaciszu na rzecz tych organizowanych w restauracji czy zajeździe. Organizacja przyjęcia z okazji Chrztu świętego wymaga niezłej logistyki - w dzisiejszym wpisie podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy jego organizacji.

  +
 • Ferie w górach - podpowiadamy, jak je zorganizować

  Pobyt w górach to doskonały sposób na spędzenie ferii zimowych. Bez względu na to, jakiego rodzaju urlopu szukasz - czy to będzie relaksujący odpoczynek, czy pełna przygód wycieczka - jest wiele możliwości. Świeże górskie powietrze, wspaniałe widoki i szeroka gama zajęć na świeżym powietrzu sprawiają, że jest to świetny wybór dla każdego, kto chce uciec od zgiełku miasta i na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. W tym wpisie podpowiadamy, jak zorganizować rodzinny pobyt w górach.

  +
 • Impreza w plenerze - o tym musisz wiedzieć

  Impreza w plenerze to świetny sposób na wspólną integrację i miło spędzony czas. Imprezy w plenerze charakteryzują się niesamowitą atmosferą, ciekawym wystrojem i oryginalnymi pomysłami na dodatkowe atrakcje. Jest kilka rzeczy, które należy mieć na uwadze podczas planowania imprezy w plenerze. Zebraliśmy je w całość i w dzisiejszym wpisie prezentujemy najważniejsze kwestie, które determinują powodzenia całej imprezy.

  +
 • Imprezy okolicznościowe - podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy ich organizacji

  Organizując imprezę okolicznościową chcemy, aby wszystko wypadło jak najlepiej i aby każdy z gości był zadowolony i zachwycony. Imprezy okolicznościowe czyli rocznice ślubu, urodziny czy chrzciny to ważne wydarzenie i każdy szczegół powinien być dopracowany w 100%. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy organizacji imprezy okolicznościowej.

  +
 • Klimatyczne miejsce na weekend na Podhalu

  Podhale to region kulturalny, który znajduje się w południowej Polsce. To, co jest tutaj najważniejsze to piękna góralska tradycja i zapierające dech w piersiach widoki. To miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku dnia codziennego, obcować z naturą i poczuć co to znaczy prawdziwe górskie powietrze.

  +
 • Kuchnia regionalna w cateringu: smaki, które łączą pokolenia

  Kuchnia regionalna odgrywa kluczową rolę w polskiej kulturze, będąc świadkiem historii i zmian społecznych. Jest ona nie tylko częścią dziedzictwa narodowego, ale także łączy pokolenia poprzez przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury i tradycje.

  +
 • Pomysł na wieczór panieński

  Wieczór panieński to ogromne wydarzenie dla Panny Młodej, jej świadkowej oraz najlepszych przyjaciółek. Jest to znakomita okazja do wspólnego świętowania nadchodzącego zawarcia związku małżeńskiego i końca pewnego etapu w życiu przyszłej Panny Młodej. Pomysłów na zorganizowanie idealnego wieczoru panieńskiego jest mnóstwo, a my w dzisiejszym wpisie przedstawimy zachęcamy Was do zorganizowanie wieczoru panieńskiego na Podhalu.

  +
 • Pomysł na wyjątkową imprezę firmową

  Podejście pracodawcy do pracownika uległo diametralnej zmianie w ciągu ostatnich kilku lat. Motywacja do pracy nie wynika już tylko z wysokości zarobków, ale przede wszystkim z atmosfery panującej w firmie - odpowiednia komunikacja, brak konfliktów i dobre relacje z współpracownikami to główne składowe sukcesu. Aby przynosiły korzyści w dłuższej perspektywie czasowej należy o nie dbać i pielęgnować - i właśnie temu służy impreza firmowa. Podpowiadamy, jak ją zorganizować, aby przynosiła korzyści.

  +
 • Spotkanie rodzinne na Podhalu - podpowiadamy, jak je zorganizować

  Organizacja spotkania rodzinnego umożliwia zobaczenie się z dawno niewidzianymi kuzynami i wujostwem oraz wpływa pozytywnie na budowę rodzinnych relacji. Wbrew pozorom, organizacja idealnego spotkania rodzinnego nie jest wcale tak łatwa jak mogłoby się wydawać. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Podpowiadamy, jak krok po kroku zorganizować rodzinne spotkanie na Podhalu.

  +
 • Sylwester w górach

  Sylwester to dla wielu z nas okazja do pozostawienia w tyle tego, co wydarzyło się w roku bieżącym i oczekiwanie na to, co przyniesie nowy rok. Podczas sylwestra czujemy podekscytowanie i nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie nam pomyślność i wiele dobrych momentów. Warto ten dzień świętować w wyjątkowy sposób, aby pozostał nam na długo w pamięci przez co świetnym pomysłem na jego spędzenie jest wyjazd w góry i świętowanie Sylwestra u podnóży wspaniałych polskich Tatr. Sprawdź, gdzie warto w tym roku spędzić Sylwestra.

  +
 • Trendy ślubne

  Z myślą o przyszłych Parach Młodych stworzyliśmy artykuł, w którym zebraliśmy najważniejsze trendy ślubne sezonu 2022/2023! Zebranie ich w jednym miejscu, z całą pewnością ułatwi organizację ślubu i podjęcie decyzji co do dekoracji i atrakcji, które się na nim pojawią. Bazowanie na nich sprawi, że wesele będzie wyjątkowe i na długo zapadnie w pamięci nie tylko gościom, ale przede wszystkim Parze Młodej bo to przecież ich dzień! Zapraszamy na przegląd najgorętszych trendów sezonu ślubnego 2022/2023.

  +
 • Weekend walentynkowy w górach

  Walentynki w górach to doskonały sposób na ucieczkę od zgiełku codziennego życia i nawiązanie kontaktu z partnerem, a jednocześnie podziwianie jednych z najbardziej niesamowitych cudów natury, jakie ma do zaoferowania ten świat. Wędrówki przez bujne lasy pełne wiecznie zielonych drzew, pokonywanie niebezpiecznych górskich przełęczy otoczonych majestatycznymi szczytami lub po prostu podziwianie zachodzącego słońca - wszystkie te atrakcje dodadzą wyjątkowego i romantycznego charakteru Twoim Walentynkom. Niezależnie od tego, czy szukasz przygody, czy relaksu, w górach jest wiele sposobów, by uczynić je wyjątkowymi.

  +
 • Wesele na sali weselnej - wskazówki, które sprawią, że będzie ono niezapomniane

  Ślub i przyjęcie weselne to ogromne przeżycie dla Państwa Młodych, ale też i przedsięwzięcie - w jego organizację zaangażowany jest cały sztab profesjonalistów, których głównym celem jest stworzenie przyjęcia, które będzie wyjątkowe i pozostanie niezapomniane. W tym wpisie zebraliśmy kilka cennych wskazówek, które sprawią, że wesele na sali weselnej będzie niezapomniane.

  +
 • Wesele w góralskim klimacie - wskazówki, które ułatwią jego organizacje

  Wesele w górach nie tylko dla górali! Dla większości z nas, góralskie wesele kojarzy się głównie z nowożeńcami z Podhala, którzy organizując przyjęcie w takim wydaniu, chcą podkreślić swoje przywiązanie do rodzinnych stron i tradycji. Jednak w ostatnich latach, coraz więcej Par Młodych, które nie pochodzą z tamtych stron, decyduje się na zorganizowanie wesela utrzymanego w góralskim klimacie. Za taką decyzją przemawiają głównie barwne stroje, staropolskie zwyczaje i urokliwy klimat dawnych lat. Podpowiadamy, jak zorganizować wesele w góralskim klimacie, aby było udane i na długo zapadło w pamięci gości.

  +
 • Wieczór kawalerski w górach - to będzie coś!

  +
 • Wyjazd integracyjny na święta

  Nie jest tajemnicą, że ludzie uwielbiają dobrze zorganizowane wyjazdy integracyjne, na których mogą lepiej poznać się ze swoimi współpracownikami. Badania pokazują, że współpracownicy, którzy spędzają razem czas poza biurem, budują silniejsze relacje i zwiększają produktywność. Z grudniowymi świętami tuż za rogiem, większość firm decyduje się na organizację wyjazdów firmowych w tym okresie. Powodów jest wiele-od umożliwienia pracownikom wspólnej zabawy, po świętowanie Bożego Narodzenia. Zobacz, jak zorganizować wyjazd integracyjny w góry.

  +
 • Święta w nowej odsłonie. Spędź je z rodziną w górach

  Przed nami jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku, Święta Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się do nich przez kilka tygodni, nastrajamy świąteczną muzyką i przepadamy w sklepach, w których zakupujemy upominki dla najbliższych. Święta Bożego Narodzenia od zawsze kojarzone są z rodziną i czasem spędzonym wśród najbliższych nam osób. W tym roku dodaj im niesamowitej magii i spędź je w górach. Podpowiadamy, jak to zrobić.

  +