• Imprezy okolicznościowe - podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy ich organizacji

  Organizując imprezę okolicznościową chcemy, aby wszystko wypadło jak najlepiej i aby każdy z gości był zadowolony i zachwycony. Imprezy okolicznościowe czyli rocznice ślubu, urodziny czy chrzciny to ważne wydarzenie i każdy szczegół powinien być dopracowany w 100%. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy organizacji imprezy okolicznościowej.

  +
 • Pomysł na wyjątkową imprezę firmową

  Podejście pracodawcy do pracownika uległo diametralnej zmianie w ciągu ostatnich kilku lat. Motywacja do pracy nie wynika już tylko z wysokości zarobków, ale przede wszystkim z atmosfery panującej w firmie - odpowiednia komunikacja, brak konfliktów i dobre relacje z współpracownikami to główne składowe sukcesu. Aby przynosiły korzyści w dłuższej perspektywie czasowej należy o nie dbać i pielęgnować - i właśnie temu służy impreza firmowa. Podpowiadamy, jak ją zorganizować, aby przynosiła korzyści.

  +
 • Spotkanie rodzinne na Podhalu - podpowiadamy, jak je zorganizować

  Organizacja spotkania rodzinnego umożliwia zobaczenie się z dawno niewidzianymi kuzynami i wujostwem oraz wpływa pozytywnie na budowę rodzinnych relacji. Wbrew pozorom, organizacja idealnego spotkania rodzinnego nie jest wcale tak łatwa jak mogłoby się wydawać. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Podpowiadamy, jak krok po kroku zorganizować rodzinne spotkanie na Podhalu.

  +
 • Wesele na sali weselnej - wskazówki, które sprawią, że będzie ono niezapomniane

  Ślub i przyjęcie weselne to ogromne przeżycie dla Państwa Młodych, ale też i przedsięwzięcie - w jego organizację zaangażowany jest cały sztab profesjonalistów, których głównym celem jest stworzenie przyjęcia, które będzie wyjątkowe i pozostanie niezapomniane. W tym wpisie zebraliśmy kilka cennych wskazówek, które sprawią, że wesele na sali weselnej będzie niezapomniane.

  +
 • Wesele w góralskim klimacie - wskazówki, które ułatwią jego organizacje

  Wesele w górach nie tylko dla górali! Dla większości z nas, góralskie wesele kojarzy się głównie z nowożeńcami z Podhala, którzy organizując przyjęcie w takim wydaniu, chcą podkreślić swoje przywiązanie do rodzinnych stron i tradycji. Jednak w ostatnich latach, coraz więcej Par Młodych, które nie pochodzą z tamtych stron, decyduje się na zorganizowanie wesela utrzymanego w góralskim klimacie. Za taką decyzją przemawiają głównie barwne stroje, staropolskie zwyczaje i urokliwy klimat dawnych lat. Podpowiadamy, jak zorganizować wesele w góralskim klimacie, aby było udane i na długo zapadło w pamięci gości.

  +
 • Wieczór kawalerski w górach - to będzie coś!

  +
Facebook