Kalendarz imprez

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym kalendarzem koncertów i imprez

Sierpień 2023
Luty 2024

Koncerty, imprezy 

Zajazd Krakowiacy i Górale regularnie od kilku już lat organizuje niezapomniane i pełne dobrej zabawy koncerty. Na deskach naszej sceny gościmy w każdym miesiącu zespoły, które swoim repertuarem i oprawą muzyczną potrafią porwać tłumy. Potrzeby naszych gości są dla nas priorytetem, dlatego kalendarz imprez planowany jest w taki sposób, aby dostarczyć niesamowitych wrażeń muzycznych - gościmy u nas nie tylko zespoły muzyczne, ale także wyjątkowych dj-ów, którzy swoimi autorskimi setami potrafią porwać niejedną osobę do tańca. Koncerty organizowane w zajeździe Krakowiacy i Górale to świetny sposób na spędzenie miłego wieczoru, czy urozmaicenie weekendowego wypadu na Podhale.

Muzyka góralska

Zajazd Krakowiacy i Górale organizuje w każdy weekend koncerty/imprezy Myślenice, które zyskują coraz większe grono entuzjastów. Na naszej scenie gościmy zespoły, które w nowoczesny sposób czerpią z tradycyjnej góralskiej muzyki. Muzyczna oprawa z charakterystycznymi dla Podhala dźwiękami to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianego wieczoru. Koncerty/imprezy Myślenice przeznaczone są nie tylko dla gości hotelowych, ale dla każdej osoby, która pragnie poznać góralską muzykę i spędzić miły wieczór w niezwykłej atmosferze. Wnętrza sali, w której odbywają się koncerty/imprezy Myślenice połączone z muzyką regionu sprawiają, że zajazd Krakowiacy i Górale staje się muzycznym sercem polskich gór.

*Aktualny kalendarz imprez widnieje powyżej lub pod nr telefonu 512 351 753.

Góralskie wnętrza zajazdu

Organizując imprezy/koncerty Myślenice dbamy nie tylko o niesamowitą oprawę muzyczną, ale także i o wygląd sali. Koncerty organizowane w zajeździe Krakowiacy i Górale to niebywała okazja do poznania muzyki regionu, a nic nie podbija tak wrażeń muzycznych jak odpowiednio przygotowane zaplecze czyli wygląd sali. Wystrój naszych sal nawiązuje do góralskiego stylu, wiele tu drewnianych elementów i charakterystycznych dla Podhala dekoracji. Co więcej, sala w której odbywają się imprezy/koncerty Myślenice jest odpowiednio przygotowana pod względem technicznym (nagłośnienie) co gwarantuje niesamowity odbiór muzyki na żywo.

 

* Dyrekcja Krakowiacy i Górale zastrzega sobie prawo do zmian w repartuarach oraz kalendarzach imprez z przyczyn zależnych lub nie zależnych.

Dołożymy wszelkich starań aby Kalendarze imprez były zachowywane i terminowe.