Andrzejki to wieczór wróżb podczas których możemy poznać prawdę o naszej przyszłości, przypadający na noc z 29 na 30 listopada. W dalekiej przyszłości rzeczy, które wydarzyły się podczas tej nocy były traktowane bardzo poważnie, aktualnie jest to pretekst do spotkania się i dobrej zabawy. Zabawa andrzejkowa to sposób na miłe spędzenie czasu podczas którego do tańca przygrywa znany zespół, a stoły uginają się od pysznego jedzenia. Jednak to nie wszystko - wielu z nas nie zapomniało o andrzejkowych tradycjach i podczas tego wieczoru można sprawdzić swoją przyszłość przy pomocy wróżb. Zobacz, jak zorganizować niezapomnianą imprezę andrzejkową.

Zabawa andrzejkowa

Po okresie pandemii, gdy zmuszeni zostaliśmy do pozostania w czterech ścianach wielu z nas jest spragnionych wyjść ze znajomymi i dobrej zabawy. Dobrym pretekstem do imprezowego powrotu są andrzejki myślenice podczas których nie tylko będziesz się świetnie bawić ale poznasz też trochę faktów o swojej najbliższej przyszłości. Andrzejki można zorganizować w formie domówki lub wybrać się do miejsca, które oferuje zorganizowaną imprezę andrzejkową.

Andrzejki w domu mogą być tak samo świetne jak te zorganizowane w restauracji. Organizująć imprezę w domu zapewnij swoim gościom dostęp do pysznych przekąsek, napojów oraz ciepłych dań - możesz przygotować je samodzielnie lub zamówić catering. Świetnym pomysłem na urozmaicenie imprezy andrzejkowej w domu jest mini bal przebierańców - wyobraź sobie tylko, jak zabawne musi być rozpoznanie, kto się za co przebrał. Dobry humor gwarantowany! Nie zapomnij oczywiście o zorganizowaniu kilku wróźb andrzejkowych jak lanie wosku, wyścig butów, cztery filiżanki czy serce z imionami. Każda z tych wróżb nie tylko powie nam kilka słów o naszej przyszłości, ale przede wszystkim jest świetnym sposobem na integrację towarzystwa i świetną zabawę.

Lanie wosku to najpopularniejsza i najbardziej znana wróżba andrzejkowa. Chodzi w niej o to, wylać na wodę gorący wosk, a następnie w jego kształcie doszukać się symboli i je zinterpretować. Wyścig butów to świetna wróżba towarzyska, która polega na ustawieniu lewych butów rządkiem w kącie pokoju i przestawianie ich tak, aby ostatni but wskakiwał na miejsce pierwszego i tak aż do momentu, gdy któryś z butów dotknie progu. Osoba, która jest właścicielem tego buta, według wróżby, pierwsza wyjdzie za mąż lub ożeni się. Wróżba andrzejkowa o nazwie “cztery filiżanki” polega na włożeniu pod trzy z nich obrączki, listka i monety. Pod czwartą filiżanką nie umieszczamy żadnego przedmiotu, zamieniamy miejscami filiżanki i następnie wybieramy jedną z nich. Obrączka oznacza miłość, listek małżeństwo a moneta - bogactwo. Ostatnia z wróżb - serce z imionami polega na wycięciu dwóch papierowych serc, gdzie na jednym z nich wypisujemy najpopularniejsze imiona żeńskie, a na drugim męskie. Jedna osoba przytrzymuje serce, a pozostali uczestnicy zabawy za pomocą szpilki przekuwają papier. Imię, w które trafi będzie imieniem przyszłej żony lub męża.

Zabawa andrzejkowa w klimatycznym miejscu

Dla fanów wyśmienitej zabawy polecają się andrzejki myślenice, które organizowane są w bardzo klimatycznym miejscu na Podhalu. Zajazd Krakowiacy i Górale to miejsce stworzone do odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy - klient jest tutaj na pierwszym miejscu, a personel dba o to, aby gościom niczego nie zabrakło i aby podczas pobytu mieli zapewniony dostęp do najwyższej jakości usług. Na wieczór andrzejkowy zajazd przygotował smaczną kolację, której potrawy bazują na staropolskich recepturach i składnikach od najlepszych dostawców. Te dwa aspekty przemawiają za tym, że zajazd Krakowiacy i Górale to miejsce stworzone do zabawy andrzejkowej, zadbano tutaj o każdy najmniejszy szczegół. O muzykę zadba dobrze znany szerszej publiczności zespół “Zbóje”, którego energia przyciąga i zachęca do zabawy do białego rana. Oprócz smacznych potraw, organizatorzy nie zapomnieli o napojach alkoholowych dla swoich gości, które umilą imprezę andrzejkową i urozmaicą menu. Podczas imprezy możesz spodziewać się nawet najbardziej znanych wróżb andrzejkowych, co zdecydowanie urozmaici Twój wieczór.

Po nocy pełnej dobrej zabawy, uczestnicy andrzejek mają możliwość odpoczynku w specjalnie przygotowanych dla nich pokojach, gdzie zregenerują siły i odpoczną po tanecznej nocy. Zabawa andrzejkowa w zajeździe Krakowiacy i Górale to świetny sposób na spędzenie miłego wieczoru i zabawę do białego rana.

Andrzejki to sposób na świetną zabawę, spotkanie się z paczką znajomych i poznanie kilku faktów o swojej najbliższej przyszłości. Możesz zorganizować je w domowym zaciszu lub wybrać miejsce, które profesjonalnie zajmie się organizacją imprezy andrzejkowej. Takim miejscem jest zajazd Krakowiacy i Górale, który znany jest z organizacji świetnych imprez i jest mistrzem w swoim fachu. W tym miejscu klient czuje się całkowicie zadbany - stoły pełne jedzenia, dobra muzyka i miejsca do odpoczynku świadczą o tym, ile klient znaczy dla zajazdu.

Facebook